Dnes 15.6.2020 KFC Gaming vydali nové video, které se jmenuje “Představujeme KFConsole”. Konzole vypadá zajímavě, je zaoblená ve tvaru kyblíku a její barvy se k tomuto designu hodí. Na konzoli ve videu můžeme vidět červenou a tmavě šedou barvu. Je zajímavé, že řetězec, který vlastní frančízy s rychlým občerstvením po celém světě šel do herního průmyslu. Konzole bude podporovat kvalitu ve 4K a maximálně 120 FPS. Pro začátek je dobré, že tato konzole bude mít mechaniku pro disky. V konzoli by měl být také i gril, na kterém budete moci opékat kuře.

Zní to docela zázračně, že v konzoli bude také gril, ale my si myslíme, že toto bude docela náročné udělat. Díky grilu se finální cena konzole zvýší. Také se nejspíše ví i logo, které bude mít konzole. Konzole půjde do prodejů 12.11.2020. Ale také neříkáme, že toto nemusí být jeden veliký troll ze strany KFC, protože nám přijde divný, že video je jen ve 720p.

Možné logo KFCONSOLE

AKTUALIZACE

Nedalo mi to a udělal jsem si ještě jednou pořádný research. A našel jsem, že KFC si udělalo jenom z nás legraci. Je to jeden hloupý troll.

Napsal: Lukáš Kraus

Leave a comment