Po několika letech vývojáři ze studia IllFonic vytvořili novou hru s názvem Predator: Hunting Grounds. Podle traileru hra vypadala dobře a od této hry se hodně očekávalo. Toto očekávaní vývojáři zkazili, když vydali open betu na dva dny, beta byla pouze dostupná na PlayStation 4 a Epic Games Store. Na PlayStation a na Epic Games Store tuto hru vydává Sony Interactive Entertainment. V této betě jste si mohli vyzkoušet, jak se hraje za predátora a za tým vojáků. Jakmile jsme viděli kvalitu textur v hlavním menu, tak jsme ihned věděli, že tato hra nebude mít tak dobrou grafiku, jako v traileru. Grafika hry v hlavním menu spíše připomínala grafiku mobilních her, jako je Call Of Duty: Mobile. Je škoda, že v takovém herním enginu jako je Unreal Engine 4, dokázali vyplodit hru s takovou grafikou. Na začátku hry si musíte vybrat, kam budete přistávat s týmem vojáků s vrtulníkem.

Takhle měla vypadat hra Predator: Hunting Grounds po grafické stránce
Takhle měla vypadat hra Predator: Hunting Grounds po grafické stránce

Hra za predátora vůbec není vyřešená, protože musíte mít vyšší levely na predátorovi, abyste si mohli odemknout attachementy, bez attachementů je predátor extrémně slabý. Celkově hrát za predátora je peklo, protože i když je neviditelný, tak ho můžete vidět, má málo životů a když zamíříte laserem, tak je laser ihned vidět. Vypadá to, že vývojáři si spletli dvě věci, že predátor nemá být lovnou zvěří, ale lovnou zvěří mají být vojáci. Stačí abyste do predátora vystříleli zhruba dva zásobníky z pušky a je predátor mrtev. V případě, že má predátor minimum životů, tak u sebe může aktivovat bombu, kterou vojáci můžou deaktivovat. V případě, že predátor vybuchne, tak to zabije všechny v jeho okolí. Pokud bude predátor mrtev, tak jeho mrtvolu musíte ubránit proti AI. Umělá inteligence je v této hře docela zajímavá. AI je blbá, ale možná lepší než AI od Ubisoftu. Za vojáky musíte plnit úkoly a do toho po vás jde predátor, ale když jste všichni pohromadě, tak nemá vůbec cenu aby na vás predátor útočil, protože by byl ihned mrtev.

Hra za predátora

V této hře nemáte žádný důvod se od sebe oddělovat, takže predátor je v této hře úplně na nic. Je dobře, že Sony tuto hru hodila také na Epic Games Store, protože kdyby tato hra byla exkluzivitou pro PS4, tak by to byla docela veliká ostuda. Vývojáři budou v tomto úhlu pohledu hrozní vydřiduchové, když za tuto hru budou stále chtít 33€.

Hra za fireteam

I kdyby tato hra byla zdarma, tak by měla na Steamu nebo na Metacritic 10%. Když jsme poprvé zapnuli tuto hru, tak jsme viděli, že náš počítač byl zahřátý na 80 °C . Moc to nechápeme, protože jak jsme již zmiňovali, tak kvalita textur není nějak dobrá. Jakmile jsme vstoupili do hry, tak se nám hra sekala, protože nemá nijak dobrou optimalizaci.

Leave a comment