Nedávno CD Projekt RED publikoval na svou digitální platformu GOG.com limitovanou nabídku, která je zdarma a nabízí nám concept arts, cover arts, gangs graffiti, posters, screenshots, steelbook arts, wallpapers (obrázky konceptů, gaffiti gangů, plakáty, snímky ze hry a pozadí).

Co je přesně v balíčku?

V balíčku jsou obrázky konceptů, graffiti gangů, plakáty, snímky ze hry, pozadí a cover arts, jak jsem již zmiňoval. V konceptech můžeme nalézt koncept, jak má ruční čepel vypadat.

Koncepty:

Čepel, kterou má hlavní hrdina v ruce

Čepel, kterou má v ruce hlavní hrdina

M2067 DEFENDER, lehký kulomet

Také tam je obrázek konceptu zbraně, který popisuje celou zbraň. Vypadá to, že si budeme moci zbraň ještě nějak upravit. Nejspíše si u této zbraně budeme moci sundat “těžkou” hlaveň. Jinak koncept této zbraně popisuje délku různých částí. Tato zbraň vypadá, že to bude nějaká verze lehkého kulometu. Název této zbraně je nejspíše M2067 DEFENDER.

Koncept zbraně

G-58 DIAN, chytrý samopal

Také v balíčku těchto konceptů je také další zbraň s názvem G-58 DIAN. Tato zbraň má v popisu napsáno, že je to chytrý samopal (EN: Smart submachine gun). Vypadá to, že v zásobníku u této zbraně bude 50 nábojů. Každý jeden náboj má ráži 10 mm. Tento koncept také popisuje délku zbraně v milimetrech.

G-58 DIAN

M-10AF Lexington

Mezi koncepty se také válí koncept pistole, která nese název M-10AF Lexington. U této pistole si nejspíše budeme moci měnit “režim střílení” mezi full auto nebo single mode. Jako u každého konceptu je tady napsáno kolik milimetrů měří pistole ze všech úhlů. Tato pistole bude mít nejspíše náboje o ráži 9 milimetrů.

Pistole M-10AF Lexington

M221 Saratoga

Vypadá to, že tato zbraň bude nějakým nejspíše zase chytrým samopalem. V zásobníku této zbraně bude třicet nábojů. Na tomto blueprintu je zase vidět délka a šířka zbraně ze všech stran.

Samopal M221 Saratoga

Ostatní koncepty

Zbytek konceptů už nejsou zbraně, ale jsou to interiéry, exteriéry a vzhled nějakých postav. Všechny koncepty vypadají úžasně. Je to velice dobře namalované.

Cover Arts:

V sekci cover arts není až tak moc nových obrázků. Vidíme detailněji samurai bundu hlavní postavy. Také v této sekci jsou starší banner posty Cyberpunk 2077.

Z důvodu velikosti souborů jsem nemohl nahrát všechny cover arts.

Graffiti gangů:

Můžeme vidět nové graffiti gangů. Tyto graffiti vypadají skutečně dobře. Moc nevím, jaké graffiti patří k jakému gangu, protože se to takhle špatně odhaduje.

Graffiti gangů

Plakáty

V této sekci je hodně plakátů. Jsou tu reklamní plakáty, které budou ve hře, poté tu jsou steelbook plakáty a plakáty stylu. Stylové plakáty jsou plakáty, které nejspíše uvidíte na začátku hry. Tyto plakáty budou sloužit pro výběr, k jaké straně se přidáte.

Snímky ze hry

Na těchto snímcích můžeme vidět spoustu detailů a nových lokací, které jsme doposud neviděli.

Steelbook obrázky

Pozadí (Wallpapers)

V této sekci máme balíček wallpaperů, které jsou z E3 2018, takže nic nového.

Tento wallpaper je z balíčku key visual. Toto je pouze jeden wallpaper z tohoto balíčku. Čekal jsem, že v tomto key visual balíčku bude o dost více wallpaperů.

Pro nadšence loga Cyberpunk 2077 tady je balíček, který se jmenuje Logotype. V tomto balíčku je na wallpaperech obrovské logo Cyberpunk 2077.

Také je tu wallpaper, na kterém je vidět hlavní postava jak sedí a v ruce drží pistoli. V ruce pravděpodobně drží M-10AF Lexington.

Také jsem našel balíček wallpaperů, které jsou určené pro mobily. Tyto wallpapery nevypadají vůbec špatně.

A naposled je tady wallpaper s názvem V Day. Zde můžeme vidět, že tento wallpaper odkazuje na den svatého Valentýna, protože se tento wallpaper jmenuje V Day a ženě na oči svítí dvě světla, která jsou ve tvaru srdce. Domnívám se, že to jsou světla.

Napsal: Lukáš Kraus

Zdroj: GOG.com (Cyberpunk 2077 FREE Limited Version)

Leave a comment