Americká platforma a společnost pro obchodování Amazon vydala 21. května letošního roku novou hru zvanou Crucible. Během týdne se tato týmová hra moc nedostala do podvědomí hráčů. Také tato hra si nevybudovala velikou oblibu mezi hráči. U této hry se mluví o obrovských problémech a také o příšerném startu.

Hra byla ve vývoji přes čtyři roky a Amazon do vývoje dal přes 300 milionů dolarů. Vývojáři se snažili udělat PvP střílečku s různými hrdiny odlišných schopností. V podstatě tato hra je něco jako Overwatch.

Podle statistik hra Crucible není až tak hranou hrou, jak Amazon nejspíše očekával. Během jednoho týdne bylo ve hře maximálně 10,600 lidí a čísla stále padají. Podle toho kolik hráčů hraje tuto hru se dá odhadovat, že peníze které do toho Amazon dal, by se mu vůbec někdy vrátili. Celkem na této hře pracovalo 250 lidí.

Hodně odborníků si myslí, že tuto hru postihne brzký konec. Hře ani moc nepomáhají smíšené recenze na Steamu. V recenzích na Steamu si hodně lidí stěžuje na malý počet schopností pro postavy, ale hlavně si stěžují na to, že je hra moc jednoduchá.

Hra má mnoho problémů a chybí zde mnoho důležitých služeb jako je voice chat, chat. Hra se potýká s problémy s připojením k serverům, mapa je jen jedna a hra není moc záživná.

Zdroj: magazín Forbes, Steam

Autor: Lukáš Kraus

Leave a comment