Vývojáři nově přidali do hry PUBG zbraň, která je v hodně střílečkách, raketomet. V PUBG se nachází raketomet pod názvem Panzerfaust. Bohužel tento raketomet zatím můžete najít pouze ve verzi pro PC, nemůžete ho najít na PlayStation 4 nebo XBOX One. Raketomet můžeme najít ve verzi pro PC, protože se raketomet zatím jenom testuje.

Panzerfaust

V PUBG je raketomet hodně vzácný, nemůžete ho najít někde v baráku. S příchodem nové aktualizace vývojáři přidali novou mapu Karakin.

Mapa Karakin

Panzerfaust je bohužel jednorázovou zbraní. Vývojáři také vytvořili pro tuto zbraň zpětný ráz a může ublížit protihráčům v okruhu tří metrů.

Trochu se v tomto článku musíme zmínit trochu víc o patchi 6.3, který přinesl mnoho zajímavých věcí.

Patch 6.3

Jak jsme se již zmínili, tento patch přinesl novou mapu a Panzerfaust (raketomet), ale nezmínili jsme se o změně pro zbraň M249, o zbrani Tommy Gun a o UMP-45.

M249

Snížili počet nábojů v zásobníku na 75 a poškození na 40, také zvýšili sílu zpětného rázu. Nyní máte pro M249 Tactical Stock, tento stock vám zlepší stabilitu zbraně. S rozšířeným zásobníkem můžete mít 150 nábojů.

Tommy Gun

Pro Tommy Gun přidali nové optiky. Na Tommy Gun můžete dát Red Dot a Holo Sight. Kadenci zvýšili z 700 na 750. Byla zvýšena přesnost při pohybu.

UMP-45

Bylo zvýšeno poškození z 39 na 41 a zvýšili kadenci z 650 na 670.

Také vyřešili několik bugů a vývojáři také něco řekli o Survivor Pass: Shakedown.

Toto byly všechny novinky z nové aktualizace pro hru PUBG. Už jsme zmínili všechny věci co přidali nebo upravili v nové aktualizaci 6.3.

Zdroj: pubg.com

Leave a comment